Kauppalehti: WellO2:n kiinnostaa nyt maailmalla
”Laitetta on myynnissä Amazonin saksankielisillä alueilla ja Espanjassa, Gigantilla Pohjoismaissa sekä meidän omassa verkkokaupassamme. Pystymme toimittamaan joka puolille Eurooppaa”, Hapella-yhtiön myyntijohtaja Tuomas Mattelmäki kertoo Kauppalehdelle (24.3.2020). ”Viime aikoina on tullut yhteydenottoja Suomen ulkopuolelta. Koronaepidemia on nostanut hengityksen tärkeyden esiin”, Mattelmäki kertoo.
LUE LISÄÄ: (https://www.kauppalehti.fi/uutiset/savolainen-keksinto-kiinnostaa-nyt-maailmalla-korona-heratti-huolen-keuhkojen-kunnosta-olemme-sanoneet-valmistajalle-etta-tekee-niin-paljon-laitteita-kuin-pystyy/a7569a4b-9d4d-4fb8-8404-0831e639fba8 / Vaatii maksullisen tilauksen)
elo 19, 2020 • Kirjoittanut WellO2 asiakaspalvelu
Hei Irja! WellO2 maksaa verkkokaupassamme 239€. Voit tehdä tilauksen verkkokaupassamme täällä: https://wello2.fi/collections/kaikki-tuotteet/products/wello2 tai ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme (puh. 010 5837 966 tai sähköposti info@wello2.com).
Ystävällisin terveisin, WellO2 asiakaspalvelu
elo 19, 2020 • Kirjoittanut Irja Rusanen
Olisi tosi kiva tietää ennen tilaamista paljonko se maksaa. En minä uskalla tilata jos en tiedä hintaa.