WellO2 Oy
Verstaankatu 5 A 3, 33100 TAMPERE

Sähköposti: info@wello2.com
Myynti ja tilaukset: myynti@wello2.com

Asiakastuki arkisin klo 14.00–18.00.

010 5837 966 (pvm/mpm)

 

LASKUTUSOSOITTEET »
 
Tuomas Mattelmäki

Tuomas Mattelmäki
Toimitusjohtaja
tuomas.mattelmaki@wello2.com
+358 40 064 0403

Aulis Kärkkäinen

Aulis Kärkkäinen
Hallituksen varapuheenjohtaja
aulis.karkkainen@wello2.com
+358 50 057 3105



Simo Kekäläinen
Markkinointijohtaja
simo.kekalainen@wello2.com
+358 50 413 0925

Arja Ahvenniemi

Arja Ahvenniemi
Kumppanuus- ja hallintopäällikkö
arja.ahvenniemi@wello2.com
+358 50 599 7706

Tuomas Lilleberg
Teknologia- ja tuotantojohtaja
tuomas.lilleberg@wello2.com
+85 29 882 3960

Katri Lindberg

Katri Lindberg
Hengityksen asiantuntija
katri.lindberg@wello2.com
+358 40 737 3712

Soile Hällfors
Soile Hällfors
Hengityksen asiantuntija ja applikaatiokehittäjä
soile.hallfors@wello2.com
+358 45 209 0770

Marko Remes

Marko Remes
Avainasiakaspäällikkö
marko.remes@wello2.com
+358 50 309 7066

Petri Remes

Petri Remes
IT- ja logistiikkavastaava
petri.remes@wello2.com
+358 50 522 7635
 
Jaana Marttinen
 
Jaana Marttinen
Asiakaspalvelu
jaana.marttinen@wello2.com
+358 10 583 7968
 
Sanni Tähtinen
 
Sanni Tähtinen
Markkinointikoordinaattori
sanni.tahtinen@wello2.com
+358 50 475 6266
 
 

WellO2 – Uudella, kokonaisvaltaisella liiketoimintakonseptilla,
data- ja laiteinnovaatiolla hengitysterveyden johtavaksi asiantuntijaksi.